1477. Tányér
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, öntött test, domborított peremdíszben, koronás Ferenc József monogrammal, sodort szegéllyel, alján 84-es véset
572 g; d: 25,8 cm
a gödöllői készlet egyik darabja