235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1477. Tányér

Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, öntött test, domborított peremdíszben, koronás Ferenc József monogrammal, sodort szegéllyel, alján 84-es véset

572 g; d: 25,8 cm

a gödöllői készlet egyik darabja