235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1229. Karaffa

magyar, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt üveg, ón szerelékkel, üvege sérült

m: 32 cm