235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Korsó

1308. Korsó

Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: Fischer I. Budapest, formaszám: 626

m: 14 cm