235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tsakli

939. Tsakli

Tibet vagy Mongólia, 19. sz. vége, ásványi festékkel festve, aranykontúrozással Vajrajogini és kísérői ábrázolással, hátoldalán jelzett

9,8*8,3 cm