235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Medál láncon

1632. Medál láncon

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel,14 k fehérarany, karmos foglalatban, 1 db intenzív kék tanzanit kő (Tanzánia, D-Block bánya)

12,8 g; (medál: 8,14 g), lánc: 50 cm

cca. 12,7 ct, 1 db régi csiszolású briliánssal kísérve cca. 0,4 ct (R2, Ca, VS2), apró hibával