235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínálótál

1473. Kínálótál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Testvérek(?) mesterjegy, 3 golyó lábon álló, kerek, bordázott tál, kis sérüléssel

202 g; d: 20,9 cm