1400. Emlékserleg
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, palást galvano technika (?) vadászjelenettel, vésett poncolt díszgyűrűs tagolás gyümölcsfüzérekkel, talpon vésett:
800 g; m: 33,6 cm
"A török-lengyel barátság emlékére 1913 szept 16" emlékfelirattal, kis sérüléssel