235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Emlékserleg

1400. Emlékserleg

20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, palást galvano technika (?) vadászjelenettel, vésett poncolt díszgyűrűs tagolás gyümölcsfüzérekkel, talpon vésett:

800 g; m: 33,6 cm

"A török-lengyel barátság emlékére 1913 szept 16" emlékfelirattal, kis sérüléssel