235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Varróasztalka

1040. Varróasztalka

osztrák, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, fiókjában rekeszekkel, esztergált bükkfa lábazaton, teteje sérült

76*62*46 cm