235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Padlóváza

923. Padlóváza

Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, gazdag díszítéssel, plasztikus esősárkány figurával, talpán vörös jelzet, felső perem restaurált

m: 76 cm