235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1533. Asztalközép

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bokor Sándor Károly mesterjegy, három lábon álló, kerek bordázott, kalapált tál

532 g; 8*31,3 cm