1373. Gyertyatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KK"(?) mesterjegy, magas, kupolás talpon váza alakú szár, vésett díszítéssel, apró hibával
243 g; m: 34,5 cm