235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Posztamens

1039. Posztamens

osztrák, 19. sz. vége, mahagóni, sárgaréz veretekkel és peremdísszel, sérült

m: 99,5 cm