235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1018. Kandalló óra

magyar, 19. sz. vége, felesütős, két csengőre ütő szerkezet, aranyozott lakkfestett tokban, római és arab számos, percbeosztsos számlapján " Cuendet Constant Budapest IV. Apponyi tér. 5." felirattal,

m: 62 cm

működőképes, üveglapja, egyik mutatója és ingája hiányzik, kulcs nélkül