1018. Kandalló óra
magyar, 19. sz. vége, felesütős, két csengőre ütő szerkezet, aranyozott lakkfestett tokban, római és arab számos, percbeosztsos számlapján " Cuendet Constant Budapest IV. Apponyi tér. 5." felirattal,
m: 62 cm
működőképes, üveglapja, egyik mutatója és ingája hiányzik, kulcs nélkül