235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Palack

1210. Palack

Ausztria, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, londoni fémjeles sterling ezüst szerelékkel

m: 15,5 cm