1508. Vázapár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper 1921 utáni mesterjegye, bogyós díszítésű perem és talpgyűrű, színtelen ólomkristály
m: 30 cm
vázák csiszolt búzavirág motívummal