235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vázapár

1508. Vázapár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper 1921 utáni mesterjegye, bogyós díszítésű perem és talpgyűrű, színtelen ólomkristály

m: 30 cm

vázák csiszolt búzavirág motívummal