1432. Halas tálca
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, ovális forma, kötegelt, vastag peremdísszel, apró hibával
1805 g; 66*31,5 cm