235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

822. Dísztányér

17. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: ötágú csillag és betűjel, repedt

d: 36,5 cm