235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kis serleg

1523. Kis serleg

1900 körül, ezüst, 17. sz.-i tárgy másolata fiktív jegyekkel, lemezekből alakított leveles talpazaton fémnyomott, kalapált pohár, apró sérüléssel

125 g; m: 15 cm