1380. Talpas pohár
német (?), 19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, kerek talpon tölcsér alakú felső rész, gazdagon vésett, domborított, poncolt díszítéssel, fenéken megfejtetlen jelekkel, halvány
499 g; m: 22,2 cm
aranyozás nyomával, talpon apró hibával