235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas pohár

1380. Talpas pohár

német (?), 19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, kerek talpon tölcsér alakú felső rész, gazdagon vésett, domborított, poncolt díszítéssel, fenéken megfejtetlen jelekkel, halvány

499 g; m: 22,2 cm

aranyozás nyomával, talpon apró hibával