235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1011. Kandalló óra

osztrák, 18. sz. vége, jelzett: Caspar Halech (?), negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tok, arab számos, percbeosztásos, naptármutatós zománcozott számlappal

m: 65 cm

működőképes, kis sérüléssel