1011. Kandalló óra
osztrák, 18. sz. vége, jelzett: Caspar Halech (?), negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tok, arab számos, percbeosztásos, naptármutatós zománcozott számlappal
m: 65 cm
működőképes, kis sérüléssel