235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1631. Szoliter gyűrű

20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "L" mesterjegy, csavart karmos foglalatban félmodern csiszolású briliáns cca. 1,01 ct (M2, TCr, VSI2)

3,1 g