235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Türkmén "Ersari" imaszőnyeg

1114. Türkmén "Ersari" imaszőnyeg

19. sz. vége, szenné csomózás, egyenletesen kopott

145*96 cm