235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Imasál (tálit) és imaszíjak

904. Imasál (tálit) és imaszíjak

Közép-Európa, 20. sz., szövött vászon, hímzett bársony zacskóval

141*81 cm