1506. Kínálótál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Warmuth mesterjegy, három öntött lábon hullámzó, áttört szecessziós forma, virágzó ágon ülő kismadár dísszel
570 g; 36*25,5 cm
Neuwirth II. 264. o.