235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínálótál

1506. Kínálótál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Warmuth mesterjegy, három öntött lábon hullámzó, áttört szecessziós forma, virágzó ágon ülő kismadár dísszel

570 g; 36*25,5 cm

Neuwirth II. 264. o.