235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1324. Dísztál

Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, plasztikus díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott Fischer I. Budapest, formaszám: 365

d: 39 cm