235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1549. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, négyszögletes forma, hullámzó, keskeny peremmel

984 g; 41*31 cm