1349. Kisváza
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, savmaratott fehércserép, "Tiffany" dekor, jelezve az alján: szaggatott körben öttemplom Zsolnay Pécs jelzettel, formaszám: 359 és modell szám: 2314, alján tűzi repedés, derekánál restaurált
d: 9,5 cm; m: 7,5 cm
kis kopásokkal