235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kisváza

1349. Kisváza

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, savmaratott fehércserép, "Tiffany" dekor, jelezve az alján: szaggatott körben öttemplom Zsolnay Pécs jelzettel, formaszám: 359 és modell szám: 2314, alján tűzi repedés, derekánál restaurált

d: 9,5 cm; m: 7,5 cm

kis kopásokkal