819. Fedeles kancsó
Delft, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, Samuel von Eenhoorn, jelzett az alján: SVE (ligatúrás monogram), ón billenő fedelén vésett díszítéssel, és 1715 évszámmal,
m: 26 cm
sérült