235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fedeles kancsó

819. Fedeles kancsó

Delft, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, Samuel von Eenhoorn, jelzett az alján: SVE (ligatúrás monogram), ón billenő fedelén vésett díszítéssel, és 1715 évszámmal,

m: 26 cm

sérült