235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas pohár

1237. Talpas pohár

német (?), 19. sz. második fele, öntött fazettált színtelen üveg, színes zománcfestéssel, aranyozása megkopva, apró hibával

m: 15,4 cm