235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Paraván lapok, 2 db

954. Paraván lapok, 2 db

Kína, 19. sz. vége, festett, aranyozott faragott fa, felirattal, kis sérüléssel

152*47,5 cm