235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

1204. Emlékpohár

Bad Ischl, Ausztria, 1900 körül, színtelen üveg, festett parasztlány figurával, "Bad Ischl" felirattal, szájperemén az aranyozás kopott

m: 17 cm