235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas pohár

1225. Talpas pohár

cseh, 20. sz. eleje,többrétegű színtelen és türkizkék üveg, aranyozott díszítéssel

m: 16,5 cm