235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1312. Asztalközép

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: Zsolnay Pécs, a testvérek jelével és masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jellel, 1245 formaszámmal, kis

m: 12,5 cm; d: 25 cm

sérüléssel