1312. Asztalközép
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: Zsolnay Pécs, a testvérek jelével és masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jellel, 1245 formaszámmal, kis
m: 12,5 cm; d: 25 cm
sérüléssel