235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Trónszék

1014. Trónszék

Itália, Velence (?), 18. sz., faragott, aranyozott hársfa, háttámláján címerábrázolással, sérült

156*86*75 cm