235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1427. Kancsó

Bécs, 1807, 13 latos antik ezüst, "IC"(?) megfejtetlen mesterjegy, kecses empire forma, öblös sima test, ívelt kiöntővel és magas visszahajtott füllel, talp sérült

970 g; m: 38 cm