235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1270. Csésze és alj

Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, árnyképekkel

m: 7 cm; tányér d: 14 cm