235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szelence, 4 db

897. Szelence, 4 db

francia és német, 19. sz., ón, egyiken tájképpel, másikon figurális jelenettel, kis sérüléssel, ónpestises

h: 7,4-7,9 cm