235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1245. Talpas kínáló

Herend, 19. sz. vége, festett porcelán, jelezve az alján, máz feletti címer és betűjel, hajszálrepedt

21*25 cm