1592. Női utazóóra
francia, 20. sz. eleje, aranyozott réz tok, neorokokó díszítéssel, előlapon porcelánra festett zománcképen udvarlási jelenettel, római számos zománcozott számlap, spindlis járat kulccsal,
6,8*4,8*2 cm
működik, zománckép javítva, számlapon kis sérüléssel, apró dísz hiány