235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Női utazóóra

1592. Női utazóóra

francia, 20. sz. eleje, aranyozott réz tok, neorokokó díszítéssel, előlapon porcelánra festett zománcképen udvarlási jelenettel, római számos zománcozott számlap, spindlis járat kulccsal,

6,8*4,8*2 cm

működik, zománckép javítva, számlapon kis sérüléssel, apró dísz hiány