235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1389. Tálca

Augsburg, 18. sz., antik ezüst, "PA" mesterjegy, 1902-1936 közötti behozatali jellel, vésett, poncolt díszítéssel, gyümölcsszedő gyerek ábrázolással

205 g; 27*17,8 cm