1389. Tálca
Augsburg, 18. sz., antik ezüst, "PA" mesterjegy, 1902-1936 közötti behozatali jellel, vésett, poncolt díszítéssel, gyümölcsszedő gyerek ábrázolással
205 g; 27*17,8 cm