235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér, 3 db

845. Tányér, 3 db

Dél-Morvaország, Frain, 20. sz. eleje, festett, aranyozott fehércserép, egyiken Frain jelzettel, masszába nyomott 4-es méretjelzéssel, apró sérüléssel

d: 18 cm