845. Tányér, 3 db
Dél-Morvaország, Frain, 20. sz. eleje, festett, aranyozott fehércserép, egyiken Frain jelzettel, masszába nyomott 4-es méretjelzéssel, apró sérüléssel
d: 18 cm