235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Női íróasztal

1036. Női íróasztal

osztrák, 20. sz., tölgyfa alapon mahagóni és paliszander borítással, jávorfa intarziával, írólapja mögött 3 kis fiókkal és elhúzható rekesszel, aranyozott sárgaréz veretekkel

103*77*49 cm