1036. Női íróasztal
osztrák, 20. sz., tölgyfa alapon mahagóni és paliszander borítással, jávorfa intarziával, írólapja mögött 3 kis fiókkal és elhúzható rekesszel, aranyozott sárgaréz veretekkel
103*77*49 cm