235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1257. Dísztányér

Pirkenhammer, 19. sz. vége, aranyozott porcelán, zománcfestett koronás FJ monogrammal, alján zöld gyári jelzet és masszába nyomott FM bélyegzővel

d: 24 cm