235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyümölcsszedők

1296. Gyümölcsszedők

Meissen, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jel és karcolt D 94 és bélyegezett 115 formaszám, restaurált, apró sziromhibával

m: 24 cm