235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas kereszt

1411. Talpas kereszt

Budapest, 20. sz. második harmada, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik mesterjegy, átfűrészelt nyolcszögletes talpon, öntött feszület

92 g; m: 20,5 cm