235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

826. Tányér

Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "ST" és 1760-as évszám

d: 25 cm